• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Електрична енергія.

Оголошено тендер

1 646 674.40 UAH
Номер: a5a6d5d16dcb49db942ab3ce64394d41
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-12-08-002903-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПЕЧЕНІЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПЕЧЕНІЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 1 646 674.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія.
Примітки: Річний план закупівель . Закупівля на 2024 рік, відповідно до Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178 зі змінами (далі — Особливості).
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 08.12.2023 12:17

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума867 074.80 UAH
ДжерелоІнше
ОписБлагодійні внески цільового використання
Сума11 126.88 UAH
ДжерелоІнше
ОписЗа рахунок відшкодувань орендаря.
Сума768 472.72 UAH