• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Послуги з обробки даних бухгалтерського обліку

Оголошено тендер

33 900.00 UAH
Номер: 3d670b1bb7734dfb829e5f47a8c2dc7e
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-12-08-003302-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Закарпатський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Красного поля Закарпатської обласної ради
Замовник: Закарпатський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Красного поля Закарпатської обласної ради
Очікувана вартість: 33 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з обробки даних бухгалтерського обліку
Примітки: Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до пункту 11 Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки даних
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 08.12.2023 11:10

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписЗагальний фонд
Сума33 900.00 UAH