• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Розподіл електричної енергії та послуги з компенсації перетікань реактивної електричної енергії

Оголошено тендер

124 108.80 UAH
Номер: b87e8be7173e46f6b711eba1ce040bee
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-12-07-008255-b
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ МУРОВАНОКУРИЛОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ МУРОВАНОКУРИЛОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 124 108.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Розподіл електричної енергії та послуги з компенсації перетікань реактивної електричної енергії
Примітки: Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 5 (3) пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178. Відсутність конкуренції з технічних причин підтверджуються тим, що згідно ст.5 Закону України "Про природні монополії" Антимонопольний комітет України та його територіальні відділення складають та ведуть електронні версії відповідного переліку суб'єктів природних монополій. У витязі зі зведеного переліку суб’єктів природних монополій станом на 31.12.2022 АТ «Вінницяобленерго» є природним монополістом з розподілу електричної енергії Вінницької області, що підтверджується наданим Антимонопольним комітетом України витягом зі Зведеного переліку суб'єктів природних монополій
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергії
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 07.12.2023 15:30

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Розподілена електрична енергія
Код ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергії
Кількість 55143 Кіловат-година
Період постачання (не задано)
Компенсація перетікань реактивної електричної енергії
Код ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергії
Кількість 21316 кіловар
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума124 108.80 UAH