• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з надання доступу у режимі on-line обчислювальної техніки ПрАТ «Львівобленерго» до системи GPS-моніторингу транспортних засобів

Оголошено тендер

1 186 099.20 UAH
Номер: 5a8a3fdefbaf4ddab801097a5f1182dc
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-12-07-006803-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО"
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 1 186 099.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з надання доступу у режимі on-line обчислювальної техніки ПрАТ «Львівобленерго» до системи GPS-моніторингу транспортних засобів
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту
Дата опублікування: 07.12.2023 14:30

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 186 099.20 UAH