• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Електричні побутові прилади, код 39710000-2 «Електричні побутові прилади» за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»

Оголошено тендер

545 000.00 UAH
Номер: 6613dfeb934a46bca39a7103c8c51cb2
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-12-07-004333-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: МАМАЛИГІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: МАМАЛИГІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 545 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електричні побутові прилади, код 39710000-2 «Електричні побутові прилади» за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Примітки: Закупівля проводиться в рамках проекту ENI/2021/430-447 «Об’єднання громад – задля сталого економічного зростання (СonCom4EG)», що реалізується за підтримки ЄС в межах ініціативи «Мери за економічне зростання»
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 07.12.2023 13:59

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти проекту ENI/2021/430-447 «Об’єднання громад – задля сталого економічного зростання (СonCom4EG)», що реалізується за підтримки ЄС в межах ініціативи «Мери за економічне зростання»
Сума545 000.00 UAH