-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
432 000.00
UAH
Номер:
0f59bbee42ae48e18a42c11fa5831c57
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-07-004688-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА МИРОНІВСЬКИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43905464
-
Адреса:
08801, Україна, Київська область, Миронівка, вулиця Cоборності будинок 48
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА МИРОНІВСЬКИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43905464
-
Адреса:
08801, Україна, Київська область, Миронівка, вулиця Cоборності будинок 48
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
432 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
07.12.2023 12:38
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис0113241- Забезпечення діяльності інших закладів у сфері соціального захисту і соціальнго забезпечення
Сума432 000.00 UAH