-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
«Капітальний ремонт частини приміщень будівлі магазинів торгівельного комплексу по вул. Соїча, 5 А в смт Малинівка Чугуївського району Харківської області» (ДК 021:2015: 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт)
Оголошено тендер
2 625 650.40
UAH
Номер:
cf3349634d5e44baa08b92f3170f0c31
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-06-003924-c
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
МАЛИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04397000
-
Адреса:
63525, Україна, Харківська область, смт. Малинівка, вул. Соїча, 5-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
МАЛИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04397000
-
Адреса:
63525, Україна, Харківська область, смт. Малинівка, вул. Соїча, 5-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
2 625 650.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Капітальний ремонт частини приміщень будівлі магазинів торгівельного комплексу по вул. Соїча, 5 А в смт Малинівка Чугуївського району Харківської області» (ДК 021:2015: 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт)
Примітки:
Враховуючи очікувану вартість предмета закупівлі, керуючись ч. 2 ст. 4 Закону України «Про публічні закупівлі», звіту про результати проведення процедури закупівлі UA-2023-10-25-014884-a (Дата формування звіту: 02 листопада 2023), а саме відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з особливостями, підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування у замовника наявні підстави для укладання прямого договору про закупівлю.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
06.12.2023 13:58
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 625 650.40 UAH