-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95, Дизельне паливо (код ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистилят)
Оголошено тендер
1 813 200.00
UAH
Номер:
269c50d32b974a0eb8d1890c63f0bedc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-05-005826-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ТОРЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04333158
-
Адреса:
45612, Україна, Волинська область, селище міського типу Торчин, ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 82
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ТОРЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04333158
-
Адреса:
45612, Україна, Волинська область, селище міського типу Торчин, ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 82
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 813 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бензин А-95, Дизельне паливо (код ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистилят)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
05.12.2023 15:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 813 200.00 UAH