• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Насоси

Оголошено тендер

168 648.00 UAH
Номер: 6d4f7877488947f291888eb2c0bee391
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-12-04-007811-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Донецька залізниця
Замовник: Донецька залізниця
Очікувана вартість: 168 648.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Насоси
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресори
Дата опублікування: 04.12.2023 20:16

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума168 648.00 UAH