• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Добровільне страхування відповідальності перед третіми особами

Оголошено тендер

109 333.00 UAH
Номер: cf54a5a6f36f41b1a057c446f6038725
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-12-04-008452-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО УТРИМАННЮ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ ОБОЛОНСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО УТРИМАННЮ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ ОБОЛОНСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА
Очікувана вартість: 109 333.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Добровільне страхування відповідальності перед третіми особами
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 04.12.2023 15:57

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описз врахуванням всіх податків та зборів
Сума109 333.00 UAH