-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації фінальної конференції
Оголошено тендер
80 000.00
UAH
Номер:
ef9ddc3fa3f140a699919b100598e0ab
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-01-001999-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Виконавчий комітет Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056983
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, місто Ізмаїл, проспект Незалежності, будинок 62
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Виконавчий комітет Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056983
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, місто Ізмаїл, проспект Незалежності, будинок 62
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
80 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації фінальної конференції
Примітки:
У рамках реалізації проекту «СBConnect-Trans – Розвиток інтермодального транскордонного сполучення за маршрутом Ісакча-Орлівка-Тульча-Ізмаїл» (1HARD/3.1/5), який фінансується Європейським Союзом в межах Спільної Операційної Програми «Румунія-Україна 2014-2020»
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
01.12.2023 11:55
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти Європейського Союзу
Сума80 000.00 UAH