-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія
Оголошено тендер
445 500.00
UAH
Номер:
1e9d48be5f834c7493b408559612e8c3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-30-003606-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ХАЩУВАТСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" ГАЙВОРОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42409406
-
Адреса:
26331, Україна, Кіровоградська область, село Хащувате, пров. Солгутовського, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ХАЩУВАТСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" ГАЙВОРОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42409406
-
Адреса:
26331, Україна, Кіровоградська область, село Хащувате, пров. Солгутовського, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
445 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015
09310000-5 Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
30.11.2023 14:36
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума445 500.00 UAH