-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021-2015: 09110000-3 — Тверде паливо (Брикет паливний вугільний код ДК 021:2015: 09111220-8; Вугілля кам’яне марки ГЖП (13-100) код ДК 021:2015: 09111100-1)
Оголошено тендер
165 485.00
UAH
Номер:
008bfad51d444561911bb350da072df4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-29-009649-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державний навчальний заклад "Старокозацький професійний аграрний ліцей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02546536
-
Адреса:
67730, Україна, Одеська область, с. Старокозаче Білгород-Дністровський р-н, вул. Малиновського, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державний навчальний заклад "Старокозацький професійний аграрний ліцей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02546536
-
Адреса:
67730, Україна, Одеська область, с. Старокозаче Білгород-Дністровський р-н, вул. Малиновського, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
165 485.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021-2015: 09110000-3 — Тверде паливо (Брикет паливний вугільний код ДК 021:2015: 09111220-8; Вугілля кам’яне марки ГЖП (13-100) код ДК 021:2015: 09111100-1)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
29.11.2023 17:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету
Сума165 485.00 UAH