-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт покрівлі Калуського районного відділу Державної установи «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я» у м. Калушв, вул. Каракая, 9 код ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Оголошено тендер
2 032 440.00
UAH
Номер:
1f875cc8b0c442b69ef50cd685f6c581
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-29-006628-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна установа "Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38331800
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Шевченка, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа "Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38331800
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Шевченка, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 032 440.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт покрівлі Калуського районного відділу Державної установи «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я» у м. Калушв, вул. Каракая, 9
код ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
29.11.2023 14:36
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума2 032 440.00 UAH