-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 15330000-9 «Оброблені фрукти та овочі» (Сухофрукти та консервація)
Оголошено тендер
4 496 160.00
UAH
Номер:
0b37c717a62f4416a195f4038c02821b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-29-003571-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти Подільської районної в м.Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул.Введенська, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти Подільської районної в м.Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул.Введенська, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 496 160.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 15330000-9 «Оброблені фрукти та овочі» (Сухофрукти та консервація)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
29.11.2023 11:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума4 496 160.00 UAH