-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання (Зовнішній USB 3.0 DVD-RW CD-RW, KVM свіч перемикач, 2 порта HDMI USB, вбудовані кабелі, кнопка ДУ)
Оголошено тендер
10 999.00
UAH
Номер:
761c4edf09f6471ea6906cde92bc494d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-29-000643-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) УПРАВЛІННЯ ОПЕРАТИВНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ЕЛЕКТРОННИХ КОМУНІКАЦІЙ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23000385
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Гончара Олеся, буд. 55-А
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
ДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) УПРАВЛІННЯ ОПЕРАТИВНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ЕЛЕКТРОННИХ КОМУНІКАЦІЙ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23000385
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Гончара Олеся, буд. 55-А
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
10 999.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комп’ютерне обладнання (Зовнішній USB 3.0 DVD-RW CD-RW, KVM свіч перемикач, 2 порта HDMI USB, вбудовані кабелі, кнопка ДУ)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
29.11.2023 09:38
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума10 999.00 UAH