-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
134 379.88
UAH
Номер:
b5c27de1da754fc3a24d7238926ef6fd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-29-000614-b
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПЕЧЕНІЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43934830
-
Адреса:
62801, Україна, Харківська область, Печеніги, вул. Незалежності,48
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПЕЧЕНІЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43934830
-
Адреса:
62801, Україна, Харківська область, Печеніги, вул. Незалежності,48
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
134 379.88 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Примітки:
Зміни до річного плану закупівель.Закупівля Електрична енергія здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 5(5) пункту 13 Особливостей.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
29.11.2023 09:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума134 379.88 UAH