• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Бензин А-95 та дизельне паливо

Оголошено тендер

302 918.00 UAH
Номер: 199a22415dc74c579dae937d652dbd67
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-11-23-002869-c
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Макарівський центр первинної медико-санітарної допомоги" Макарівської селищної ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Макарівський центр первинної медико-санітарної допомоги" Макарівської селищної ради
Очікувана вартість: 302 918.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Бензин А-95 та дизельне паливо
Примітки: Закупівля здійснюється з метою забезпечення додаткової потреби підприємства до кінця 2023 року та за результатами відміни процедури відкритих торгів, розпочатих згідно номеру процедури в електронній системі закупівель UA-2023-11-06-010546-a
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 23.11.2023 12:25

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума302 918.00 UAH