-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Поточний ремонт аварійних ділянок покрівлі даху Комунального некомерційного підприємства “Кіровоградський обласний спеціалізований будинок дитини нового типу Кіровоградської обласної ради” за адресою: 25009, Україна, Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вул. Глинки, 46 (код ДК 021:2015 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)
Оголошено тендер
539 340.70
UAH
Номер:
ef77376964dd474ebe123b5d54f6ff23
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-22-003224-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ БУДИНОК ДИТИНИ НОВОГО ТИПУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23227427
-
Адреса:
25009, Україна, Кіровоградська область, КРОПИВНИЦЬКИЙ, м. Кропивницький, вул. Глинки 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ БУДИНОК ДИТИНИ НОВОГО ТИПУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23227427
-
Контактна особа:
Болотських Альбіна Юріївна +380505795320 rebenka.dom@ukr.net
-
Адреса:
25009, Україна, Кіровоградська область, КРОПИВНИЦЬКИЙ, м. Кропивницький, вул. Глинки 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
539 340.70 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт аварійних ділянок покрівлі даху Комунального некомерційного підприємства “Кіровоградський обласний спеціалізований будинок дитини нового типу Кіровоградської обласної ради” за адресою: 25009, Україна, Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вул. Глинки, 46 (код ДК 021:2015 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)
Примітки:
Відповідно до звіту про результати проведення процедури закупівлі UA-2023-11-09-016799-а від 17 листопада 2023 року договір про закупівлю поточного ремонту аварійних ділянок покрівлі даху Комунального некомерційного підприємства “Кіровоградський обласний спеціалізований будинок дитини нового типу Кіровоградської обласної ради” за адресою: 25009, Україна, Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вул. Глинки, 46, не укладено, а торги відмінено через відсутність пропозицій. Згідно підпункту 6 пункту 13 Особливостей, придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
22.11.2023 13:09
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт аварійних ділянок покрівлі даху Комунального некомерційного підприємства “Кіровоградський обласний спеціалізований будинок дитини нового типу Кіровоградської обласної ради” за адресою: 25009, Україна, Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вул. Глинки, 46
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 25.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума539 340.70 UAH