-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
884 000.00
UAH
Номер:
cb718ed3ea6440f08996e0ccb2e54ca4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-17-005639-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний заклад "Миколаївська спеціальна школа №6" Миколаївської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37585597
-
Адреса:
54049, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вул.Рибна,95
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад "Миколаївська спеціальна школа №6" Миколаївської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37585597
-
Адреса:
54049, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вул.Рибна,95
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
884 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Примітки:
на 2024 рік
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
17.11.2023 20:46
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Кількість
130000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума884 000.00 UAH