-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Заходи з усунення аварій у закладі, а саме поточний ремонт приміщень з встановлення дверей та пов’язаних конструкцій у будівлі (Е-10) КНП «КЛШМД» ДМР по вул. В. Антоновича, 65, м. Дніпро
Оголошено тендер
199 993.86
UAH
Номер:
c43d88995c684ef2ac2010bb3df4b60e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-16-006463-c
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01984636
-
Адреса:
49006, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01984636
-
Адреса:
49006, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
199 993.86 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Заходи з усунення аварій у закладі, а саме поточний ремонт приміщень з встановлення дверей та пов’язаних конструкцій у будівлі (Е-10) КНП «КЛШМД» ДМР по вул. В. Антоновича, 65, м. Дніпро
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до п. 15 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178 (із змінами й доповненнями). (Додаткові кошти)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
16.11.2023 15:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума199 993.86 UAH