-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 (CPV) 1421(14210000-6) – Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок (14211000-3)
Оголошено тендер
79 668.00
UAH
Номер:
8219912ac02b4f02a4bf730f068e6f25
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-16-003323-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Запорізьке комунальне підприємство міського електротранспорту "Запоріжелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328379
-
Адреса:
69095, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. Шкільна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Запорізьке комунальне підприємство міського електротранспорту "Запоріжелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328379
-
Адреса:
69095, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. Шкільна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
79 668.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК 021:2015 (CPV) 1421(14210000-6) – Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок (14211000-3)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
Дата опублікування:
16.11.2023 13:06
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Пісок річковий
Кількість
120 тонни
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума79 668.00 UAH