-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Ноутбуки
Оголошено тендер
94 281.60
UAH
Номер:
d63dbdf1938f48ab8433e1b114450609
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-14-004747-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40408678
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, вул. Перекопська,буд. 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40408678
-
Контактна особа:
Барладян Світлана Геннадіївна 380950895634 klimenteva_svetlana@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, вул. Перекопська,буд. 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
94 281.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ноутбуки
Примітки:
Зміни до річного плану закупівель (незаплановані вивільнені кошти за результатами проведення відкритих торгів)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
14.11.2023 13:36
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти державного бюджету України
Сума94 281.60 UAH