-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт гідроізоляції будівлі та організація водовідведення з метою ліквідації ії підтоплення зливовими водами КНП "Запорізький центр первинної медико-санітарної допомоги №5" за адресою: м.Запоріжжя, вул.Запорозького козацтва,25» відповідно до Настанови з визначення вартості будівництва, затверджених наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 01 листопада 2021 року №281 (код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Оголошено тендер
3 644 130.00
UAH
Номер:
9eac94c287ea430da8447621469fdaa7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-10-002999-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО"ЗАПОРІЗЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ № 5"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38969547
-
Адреса:
69097, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул.Запорозького козацтва, 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО"ЗАПОРІЗЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ № 5"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38969547
-
Адреса:
69097, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул.Запорозького козацтва, 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 644 130.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Капітальний ремонт гідроізоляції будівлі та організація водовідведення з метою ліквідації ії підтоплення зливовими водами КНП "Запорізький центр первинної медико-санітарної допомоги №5" за адресою: м.Запоріжжя, вул.Запорозького козацтва,25» відповідно до Настанови з визначення вартості будівництва, затверджених наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 01 листопада 2021 року №281 (код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Примітки:
69097, м.Запоріжжя, вул.Запорозького козацтва,буд.25, категорія: п.3 ч.4 ст.2 Закону України "Про публічні закупівлі", закупівля відповідно до п.п.5 п.13 Особливостей
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
10.11.2023 13:39
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
«Капітальний ремонт гідроізоляції будівлі та організація водовідведення з метою ліквідації ії підтоплення зливовими водами КНП "Запорізький центр первинної медико-санітарної допомоги №5" за адресою: м.Запоріжжя, вул.Запорозького козацтва,25»
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 30.06.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума3 644 130.00 UAH