• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Машини для обробки даних (апаратна частина) (ноутбуки)

Оголошено тендер

380 000.00 UAH
Номер: 42b64ef82cf24dd69352d79a3d402498
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-11-10-003066-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Національна служба посередництва і примирення
Замовник: Національна служба посередництва і примирення
Очікувана вартість: 380 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Машини для обробки даних (апаратна частина) (ноутбуки)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 10.11.2023 11:53

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Машини для обробки даних (апаратна частина) (ноутбуки)
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 19 штуки
Період постачання до 07.12.2023

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума380 000.00 UAH