• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 - 09120000-6 - Газове паливо (Природній газ)

Оголошено тендер

662 155.60 UAH
Номер: bd65196c7d2b474387ae04a6b5580c5b
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-11-09-006096-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ " ТОМАКІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ " ТОМАКІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "
Очікувана вартість: 662 155.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 - 09120000-6 - Газове паливо (Природній газ)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 09.11.2023 14:49

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума662 155.60 UAH