-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Монтажні та пусконалагоджувальні послуги з встановлення котлів у Навчальному корпусі № 1 інвентарний №10130009/0 та Навчальному корпусі №2 інвентарний №10130010/0 КЗ «Андрієво-Іванівський обласний ліцей Одеської обласної ради» за юридичною адресою: Одеська область, Березівський район, с. Андрієво- Іванівка, вул.. Центральна, 49 та фактична адреса Одеська область, Березівський район, с. Ісаєво, Комплекс будівель та споруд №1, код згідно ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 45310000-3 - Електромонтажні роботи
Оголошено тендер
285 000.00
UAH
Номер:
07ed2a9219634c92b1981ee5775f45b7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-09-001096-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний заклад "Андрієво-Іванівський обласний ліцей Одеської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20992771
-
Адреса:
67021, Україна, Одеська область, БЕРЕЗІВСЬКИЙ Р-Н, С.АНДРІЄВО-ІВАНІВКА, ВУЛ. ЦЕНТРАЛЬНА БУД. 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад "Андрієво-Іванівський обласний ліцей Одеської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20992771
-
Адреса:
67021, Україна, Одеська область, БЕРЕЗІВСЬКИЙ Р-Н, С.АНДРІЄВО-ІВАНІВКА, ВУЛ. ЦЕНТРАЛЬНА БУД. 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
285 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Монтажні та пусконалагоджувальні послуги з встановлення котлів у Навчальному корпусі № 1 інвентарний №10130009/0 та Навчальному корпусі №2 інвентарний №10130010/0 КЗ «Андрієво-Іванівський обласний ліцей Одеської обласної ради» за юридичною адресою: Одеська область, Березівський район, с. Андрієво- Іванівка, вул.. Центральна, 49 та фактична адреса Одеська область, Березівський район, с. Ісаєво, Комплекс будівель та споруд №1, код згідно ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 45310000-3 - Електромонтажні роботи
Примітки:
закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022р. № 1178; джерело фінансування: місцевий бюджет
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
09.11.2023 09:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума285 000.00 UAH