-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Бензина А-95 та дизельного палива (талони та скретч – карти) (Придбання паливо-мастильних матеріалів)
Оголошено тендер
250 756.00
UAH
Номер:
8e250b545ec74c1a9ea628612938e97f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-08-004193-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРОМЕРЕЖ ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ "ХЕРСОНМІСЬКСВІТЛО" ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31134534
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, ВУЛИЦЯ ФОНТАННА, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРОМЕРЕЖ ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ "ХЕРСОНМІСЬКСВІТЛО" ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31134534
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, ВУЛИЦЯ ФОНТАННА, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
250 756.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бензина А-95 та дизельного палива (талони та скретч – карти)
(Придбання паливо-мастильних матеріалів)
Примітки:
Закупівля здійснюється шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару, відповідно до підпункту 4 та підпункту 15 пункту 13 "Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі – Особливості), затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (зі змінами). Затверджено протоколом № 118 від 08.11.2023 р.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
08.11.2023 15:01
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума250 756.00 UAH