-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень комунального некомерційного підприємства «Тернопільська стоматологічна поліклініка»Тернопільської міської ради
Оголошено тендер
315 000.00
UAH
Номер:
468d62b202a94b9aaae34d0ebedcdd9d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-08-003351-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРНОПІЛЬСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42809560
-
Адреса:
46002, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. Генерала Романа Шухевича, буд. 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРНОПІЛЬСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42809560
-
Адреса:
46002, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. Генерала Романа Шухевича, буд. 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
315 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт приміщень комунального некомерційного підприємства «Тернопільська стоматологічна поліклініка»Тернопільської міської ради
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
08.11.2023 14:31
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт приміщень комунального некомерційного підприємства «Тернопільська стоматологічна поліклініка»Тернопільської міської ради
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума315 000.00 UAH