-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
35810000-5 «Індивідуальне обмундирування» (по Лоту №3 - Індивідуальне обмундирування (щит протиударний))
Оголошено тендер
249 900.00
UAH
Номер:
e39639f833004a0f87e558378156a6f0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-07-003950-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571423
-
Адреса:
87510, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, пр.Луніна, будинок 89
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571423
-
Адреса:
87510, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, пр.Луніна, будинок 89
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
249 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
35810000-5 «Індивідуальне обмундирування» (по Лоту №3 - Індивідуальне обмундирування (щит протиударний))
Примітки:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Україна
Донецька область
місто Маріуполь
87510
пр. Луніна, будинок 89
Прямий договір по Постанові 1178 п.13 пп 6 (відкритті торги з особливостями UA-2023-09-07-013686-a не відбулися, неподання жодної тендерної пропозиції)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
35810000-5 Індивідуальне обмундирування
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
07.11.2023 14:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума249 900.00 UAH