-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сало - шпик
Оголошено тендер
48 750.00
UAH
Номер:
007984fd11ae46cdb6be44f6447b98ac
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-07-003211-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Міжрегіональний центр гуманітарного розмінування та швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
33879077
-
Адреса:
63212, Україна, Харківська область, Харківський район, с. Ватутіне
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Міжрегіональний центр гуманітарного розмінування та швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
33879077
-
Адреса:
63212, Україна, Харківська область, Харківський район, с. Ватутіне
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
48 750.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Сало - шпик
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12 жовтня 2022 р. № 1178.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15410000-5 Сирі олії та тваринні і рослинні жири
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
07.11.2023 13:33
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Сало - шпик
Кількість
300 кілограм
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума48 750.00 UAH