-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Томатна паста, суміш сухофруктів
Оголошено тендер
170 000.00
UAH
Номер:
2b6e6014b4de4cbf9c0d7776a60d982c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-03-003969-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25889776
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, місто Старокостянтинів, вулиця Ессенська 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25889776
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, місто Старокостянтинів, вулиця Ессенська 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
170 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Томатна паста, суміш сухофруктів
Примітки:
Річний план закупівель затверджений рішенням уповноваженої особи від 03.11.2023 року № 195
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
03.11.2023 15:28
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума170 000.00 UAH