• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Електричні акумулятори та акумуляторні батареї (31430000-9 - Електричні акумулятори)

Оголошено тендер

22 898 040.00 UAH
Номер: 32ebb4f786754bd1888dc7b064fcefd2
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-11-02-006901-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Філія "Центр забезпечення виробництва" АТ "Укрзалізниця"
Замовник: Філія "Центр забезпечення виробництва" АТ "Укрзалізниця"
Очікувана вартість: 22 898 040.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електричні акумулятори та акумуляторні батареї (31430000-9 - Електричні акумулятори)
Примітки: Категорія замовника: юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Місцезнаходження замовника: 03049, Україна, Київська область, м. Київ, Повітрофлотський проспект, будинок 11/15.
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
Дата опублікування: 02.11.2023 16:45

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума22 898 040.00 UAH