-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
118 239.14
UAH
Номер:
fbce5a4732c24fc68befe1af7e1f3380
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-31-002992-c
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38625593
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, Фортечна, 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38625593
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, Фортечна, 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
118 239.14 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Примітки:
ДК 021:2015 – 09123000-7 Природний газ (Природний газ) - відповідно до НАКАЗУ МРЕТСГУ №1082 від 11.06.2020 визначення предмета закупівлі товару за ЄЗС, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі). З урахуванням особливостей здійснення публічних закупівель товарів, визначених ПКМУ від 12.10.2022 р. №1178 (зі змінами), пп. 6 п. 13 відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
31.10.2023 15:26
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума118 239.14 UAH