-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт трубопроводу Комплексу Успенівського водозабору
Оголошено тендер
702 732.00
UAH
Номер:
2c963c03a07446cf829aead5a7bdecaa
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-27-006791-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КУРАХІВСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04053298
-
Адреса:
85612, Україна, Донецька область, Курахове, Миру 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КУРАХІВСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04053298
-
Адреса:
85612, Україна, Донецька область, Курахове, Миру 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
702 732.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт трубопроводу Комплексу Успенівського водозабору
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
27.10.2023 16:27
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума702 732.00 UAH