-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Природний газ код за ДК 021:2015: 09120000-6 — Газове паливо
Оголошено тендер
827 694.50
UAH
Номер:
33ef9ed72728418fa5f82775d00bb3cc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-26-004320-c
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ № 2 М. ХЕРСОНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02548245
-
Адреса:
73034, Україна, Херсонська область, місто Херсон, Миколаївське шосе, буд. 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ № 2 М. ХЕРСОНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02548245
-
Адреса:
73034, Україна, Херсонська область, місто Херсон, Миколаївське шосе, буд. 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
827 694.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ код за ДК 021:2015: 09120000-6 — Газове паливо
Примітки:
найменування замовника: Державний навчальний заклад «Вище професійне училище №2 м. Херсона»
місцезнаходження замовника: 73000, Україна, Херсонська обл., м. Херсон, вул. Миколаївське шосе, 52
ідентифікаційний код замовника: 02548245
категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
26.10.2023 14:04
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ
Кількість
50 тисяча кубічних метрів
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума827 694.50 UAH