-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт частини приміщень будівлі магазинів торгівельного комплексу по вул. Соїча, 5 А в смт Малинівка Чугуївського району Харківської області» (ДК 021:2015: 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт)
Оголошено тендер
2 630 125.20
UAH
Номер:
8d76a6994a2d4b628d78bb352a951690
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-25-005004-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
МАЛИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04397000
-
Адреса:
63525, Україна, Харківська область, смт. Малинівка, вул. Соїча, 5-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
МАЛИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04397000
-
Адреса:
63525, Україна, Харківська область, смт. Малинівка, вул. Соїча, 5-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
2 630 125.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Капітальний ремонт частини приміщень будівлі магазинів торгівельного комплексу по вул. Соїча, 5 А в смт Малинівка Чугуївського району Харківської області» (ДК 021:2015: 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
25.10.2023 17:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 630 125.20 UAH