• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Люки каналізаційні за ДК 021:2015 код 44423710-1 Каналізаційні люки

Оголошено тендер

74 939.00 UAH
Номер: d41a607642dc4318b1c0df4a09489ac9
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-10-25-002903-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області
Замовник: Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області
Очікувана вартість: 74 939.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Люки каналізаційні за ДК 021:2015 код 44423710-1 Каналізаційні люки
Примітки: Місце знаходження замовника. 17500, Чернігівська область, м.Прилуки, вул. Садова,104. Категорія замовника: юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2.
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари
Дата опублікування: 25.10.2023 13:48

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Люк середній каналізаційний полімерпіщаний (В125)
Код ДК 021:2015: 44423710-1 Каналізаційні люки
Кількість 20 штуки
Період постачання (не задано)
Люк чавунний каналізаційний типу Т(С250)
Код ДК 021:2015: 44423710-1 Каналізаційні люки
Кількість 10 штуки
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума74 939.00 UAH