-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
бензин А-95 та дизельне паливо
Оголошено тендер
433 200.00
UAH
Номер:
165dddb72ed045058adf948187f7abe8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-25-000999-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАКАРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" МАКАРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38462249
-
Адреса:
08001, Україна, Київська область, селище міського типу Макарів, ВУЛИЦЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО БОГДАНА, будинок 62-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАКАРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" МАКАРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38462249
-
Адреса:
08001, Україна, Київська область, селище міського типу Макарів, ВУЛИЦЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО БОГДАНА, будинок 62-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
433 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
бензин А-95 та дизельне паливо
Примітки:
закупівля здійснюється з метою забезпечення додаткової потреби підприємства до кінця 2023 року
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
25.10.2023 10:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума433 200.00 UAH