-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та ремонту автомобільного транспортного засобу Renault ARKANA д.з.04-3038 після дорожньо-транспортної пригоди, який знаходиться на гарантійному обслуговуванні.
Оголошено тендер
216 610.84
UAH
Номер:
6a47a80330c74b9bae7a53e89ad8d311
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-25-000530-b
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
КРИВОРІЗЬКИЙ МІСЬКИЙ ВІДДІЛ УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109126
-
Адреса:
50000, Україна, Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг, вул.Свято-Миколаївська, буд.60, прим.3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
КРИВОРІЗЬКИЙ МІСЬКИЙ ВІДДІЛ УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109126
-
Адреса:
50000, Україна, Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг, вул.Свято-Миколаївська, буд.60, прим.3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
216 610.84 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування та ремонту автомобільного транспортного засобу Renault ARKANA д.з.04-3038 після дорожньо-транспортної пригоди, який знаходиться на гарантійному обслуговуванні.
Примітки:
ОБҐРУНТУВАННЯ
застосування підстави для здійснення замовником закупівлі відповідно до пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (далі — Особливості)
1. Найменування замовника: Криворізький міський відділ Управління поліції охорони в Дніпропетровській області
2. Код згідно з ЄДРПОУ замовника: 40109126
3. Місцезнаходження замовника: 50000 м. Кривий Ріг, вул.Свято-Миколаївська, буд.60, прим.3
4. Конкретна назва предмета закупівлі: послуги з технічного обслуговування та ремонту автомобільного транспортного засобу Renault ARKANA д.з.04-3038 після дорожньо-транспортної пригоди, який знаходиться на гарантійному обслуговуванні.
5. Коди та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів): 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання.
6. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг: 1 послуга
7. Місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг СТО дилера
8. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг 31.12.2023
9. Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків) 100% попередня оплата
10. Найменування (для юридичної особи) або прізвище, ім’я, по батькові (для фізичної особи) суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю: ТОВ "НАРА-АВТО"
11. Код згідно з ЄДРПОУ / реєстраційний номер облікової картки платника податків суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю 30299152
12. Місцезнаходження (для юридичної особи) або місце проживання (для фізичної особи) суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю: 50007 м.Кривий Ріг, пр.Миру, 13А
13. Ціна договору 216 610,84 з ПДВ
14. Підстава для здійснення замовником закупівлі відповідно до пункту 13 Особливостей — підпункт 5 пункту 13 Особливостей, а саме коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання через відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
15. Обґрунтування підстави для здійснення замовником закупівлі відповідно до пункту 13 Особливостей:
У замовника наявна потреба провести закупівлю за предметом закупівлі послуги з технічного обслуговування та ремонту автомобільного транспортного засобу Renault ARKANA д.з.04-3038, очікувана вартість якого становить 216 610,84 грн (далі — Закупівля). Даний автомобіль перебуває на гарантійному обліку заводу виробника, для збереження гарантійної підтримки автомобіль повинен проходити обслуговування в офіційній сервісній мережі Renault з використанням оригінальних запчастин Renault, а також проходити регулярне технічне обслуговування (ТО) з дотримуванням рекомендованого виробником регламенту. Використання оригінальних запасних частин і комплектуючих, а також виконання робіт в офіційній мережі буде задатком якісного обслуговування і відмінного функціонування автомобіля, а також збереження гарантійних зобов’язань. Оригінальні запасні частини розробляються спеціально для автомобілів Renault і проходять відповідний контроль якості виробником. Компанія Renault має мережу авторизованих дилерів в регіонах України, що відповідним чином підготовлені (наявне необхідне обладнання, технічна документація для ремонту та персоналу) авторизовані для надання послуг з обслуговування та ремонту (в т.ч. – гарантійного) саме автомобілів Renault.
Згідно з експлуатаційною документацією на автомобілі Renault, інформацією офіційних імпортерів в Україні, розміщеною на офіційних веб-сайтах, уповноваженим дилером продукції Renault, який має право здійснювати гарантійне і сервісне обслуговування автомобілів в м. Кривий Ріг є ТОВ «НАРА-АВТО». Окрім ТОВ «НАРА-АВТО» найближчі компанії уповноважені дилерами продукції Renault розташовані у містах Дніпро, Кропивницький, Кременчук, Миколаїв, що є віддаленими та потребує додаткових витрат на доставку транспорту до СТО дилера при цьому порушується один із принципів публічних закупівель, а саме максимальна економія коштів.
З огляду на зазначене, а також на необхідність забезпечити потребу замовника у послузі, рішення балансової комісії Департаменту поліції охорони від 09.10.2023 за № 59, наявні підстави здійснити Закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу відповідно до абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей. А саме, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання через відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
З урахуванням викладеного прийнято рішення на підставі службової записки інженера сектору логістики, договору про гарантійне обслуговування транспортного засобу, дозволу Департаменту поліції охорони № 59 від 09.10.2023, наказу Криворізького МВ УПО № 1435 від 17.10.2023 укласти договір про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу згідно з положеннями підпункту 5 пункту 13 Особливостей здійснити закупівлю послуг з технічного обслуговування та ремонту автомобільного транспортного засобу Renault ARKANA д.з.04-3038.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Дата опублікування:
25.10.2023 09:35
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з технічного обслуговування та ремонту автомобільного транспортного засобу Renault ARKANA д.з.04-3038 після дорожньо-транспортної пригоди, який знаходиться на гарантійному обслуговуванні.
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума216 610.84 UAH