-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту систем сигналізації охоронного призначення і контролю управління доступом, та технічного обслуговування генератора
Оголошено тендер
2 423 871.37
UAH
Номер:
ba92de3f8ece462e9f6feda7609eb72a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-24-003906-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
2 423 871.37 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з ремонту систем сигналізації охоронного призначення і контролю управління доступом, та технічного обслуговування генератора
Примітки:
ЛОТ 1 - Ремонт систем сигналізації охоронного призначення (50532000-3)
ЛОТ 2 - Ремонт систем контролю управління доступом (50532000-3)
ЛОТ 3 - Послуги з технічного обслуговування генератора (50532300-6)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Дата опублікування:
24.10.2023 15:00
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 423 871.37 UAH