• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Капітальний ремонт даху Орепівського ліцею з впровадженням енергоефективних заходів. за адресою: с. Орепи вул. Степана Дем'янчука, 64 Звягельського району Житомирської області

Оголошено тендер

6 955 259.60 UAH
Номер: 2fff04611b8d4c749dbfc7958b98d6a2
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-10-23-003992-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відділ освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури і туризму Ярунської сільської ради
Замовник: Відділ освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури і туризму Ярунської сільської ради
Очікувана вартість: 6 955 259.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт даху Орепівського ліцею з впровадженням енергоефективних заходів. за адресою: с. Орепи вул. Степана Дем'янчука, 64 Звягельського району Житомирської області
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 23.10.2023 15:03

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Капітальний ремонт даху Орепівського ліцею з впровадженням енергоефективних заходів. за адресою: с. Орепи вул. Степана Дем'янчука, 64 Звягельського району Житомирської області
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 роботи
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти місцевого бюджету
Сума6 955 259.60 UAH