• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Проектори та супутнє обладнання

Оголошено тендер

275 390.00 UAH
Номер: b202f124353947f89c451a519ab5eb09
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-10-20-007055-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний коледж цивільного будівництва"
Замовник: Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний коледж цивільного будівництва"
Очікувана вартість: 275 390.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Проектори та супутнє обладнання
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнання
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 20.10.2023 16:22

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума275 390.00 UAH