• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Шини

Оголошено тендер

15 000.00 UAH
Номер: 656244b01d3445c899dc54e0b299cbc4
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-10-20-006672-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН"
Очікувана вартість: 15 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Шини
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Дата опублікування: 20.10.2023 15:47

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Шини
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 1 штуки
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума15 000.00 UAH