-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Газове паливо - код згідно ДК 021:2015 – 09120000-6 (Природний газ – 09123000-7)
Оголошено тендер
120 000.00
UAH
Номер:
51bc4ccef52d4a918f00521748a3bc17
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-20-002870-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Інститут електронної фізики Національної академії наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05540008
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, Університетська, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Інститут електронної фізики Національної академії наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05540008
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, Університетська, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
120 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Газове паливо - код згідно ДК 021:2015 – 09120000-6 (Природний газ – 09123000-7)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
20.10.2023 11:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума120 000.00 UAH