• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Підкладка під ламінат

Оголошено тендер

23 472.00 UAH
Номер: 0331f57d25404cabbf31a11267c89661
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-10-20-000573-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Замовник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Очікувана вартість: 23 472.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Підкладка під ламінат
Примітки: ТМЦ-НХМ
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Дата опублікування: 20.10.2023 09:18

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума23 472.00 UAH