-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Папір офісний А4, папір перфорований СПФ-55-420 Super Lux D, папір перфорований СПФ-55-210 Super Lux D, немарковані конверти (ДК 021:2015 код 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
Оголошено тендер
1 488 875.42
UAH
Номер:
9adf8011251449bcbe419a5784fc41ca
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-20-000120-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
13559341
-
Адреса:
10003, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. ОЛЬЖИЧА , 7
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
13559341
-
Адреса:
10003, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. ОЛЬЖИЧА , 7
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Очікувана вартість:
1 488 875.42 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Папір офісний А4, папір перфорований СПФ-55-420 Super Lux D, папір перфорований СПФ-55-210 Super Lux D, немарковані конверти (ДК 021:2015 код 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
Примітки:
Місцезнаходження замовника: 10003, м. Житомир, вул. Ольжича, 7.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
20.10.2023 08:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписБюджет Пенсійного фонду України
Сума1 488 875.42 UAH