-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання за кодом ДК 021:2015 - 30230000-0 (Універсальні цифрові диски DVD)
Оголошено тендер
97 000.00
UAH
Номер:
27047fcb91924d778b3d238141222ab7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-18-008412-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Донецькій областi
×
-
Код ЄДРПОУ:
26288796
-
Адреса:
84122, Україна, Донецька область, Слов'янськ, вул. Добровольского 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Донецькій областi
×
-
Код ЄДРПОУ:
26288796
-
Адреса:
84122, Україна, Донецька область, Слов'янськ, вул. Добровольского 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
97 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комп’ютерне обладнання за кодом ДК 021:2015 - 30230000-0 (Універсальні цифрові диски DVD)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
18.10.2023 19:45
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Комп’ютерне обладнання за кодом ДК 021:2015 - 30230000-0 (Універсальні цифрові диски DVD)
Кількість
12150 одиниця
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума97 000.00 UAH