• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Газове паливо (газ природний)

Оголошено тендер

355 800.00 UAH
Номер: dce7c45186dc4e4ab57a12e99316c534
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-10-17-003678-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: «Магальський дитячий будинок-інтернат»
Замовник: «Магальський дитячий будинок-інтернат»
Очікувана вартість: 355 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Газове паливо (газ природний)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 17.10.2023 12:31

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Газове паливо (газ природний)
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 12 тисяча кубічних метрів
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти обласного бюджету
Сума355 800.00 UAH