• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Фармацевтична продукція код CPV за ДК 021:2015 - 33600000-6 (Лікарські засоби)

Оголошено тендер

135 644.79 UAH
Номер: 1adf10bb3eeb4132a0b33fc8f71f6beb
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-10-16-005622-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області
Замовник: Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області
Очікувана вартість: 135 644.79 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Фармацевтична продукція код CPV за ДК 021:2015 - 33600000-6 (Лікарські засоби)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 16.10.2023 14:55

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума135 644.79 UAH